Automatické hydraulické závory Rapid 620 s délkou ráhna do 4 m

Všestrannost závory Rapid 620 nabízí řešení pro intenzivní provoz. Umožňuje nepřetržitý provoz díky detekci teploty oleje v reálném čase. Pro závory do délky 3 m je otvírací čas do 2 sec. Rapid 620 je vybaven elektronickým zpomalovacím zařízením pro otvírání a zavírání. Verze pro nízké stropy s artikulovaným ramenem je dostupná na požádání.

Elektronické závory

Použití kvalitních materiálů a povrchové úpravy (kataforéza a niploy) a precizní hydraulika zaručují dlouhou životnost. Pro maximální výkon je zařízení řízeno SMT mikroprocesorem. S přídavnou kartou může závora také kontrolovat servis zvenčí (semafor) a spolupracovat s další závorou. Status závory může být signalizován kontrolnímu zařízení na protější straně. To značně zefektivní řízení provozu na parkovišti.

Automatické elektromechanické závory - řešení pro intenzivní provoz do délky ramene 6.25 m


Elektronická závoraZávora je určena pro privátní, veřejné a průmyslové vjezdy. Závora disponuje možností plynule nastavit rychlost zdvihu a citlivost antinárazového zařízení. Skříň závory je vyrobena z pozinkované oceli, která je galvanicky zinkována s komaxitovým nástřikem. Závora vychází z řady úspěšných závor řady WIL.

Nová závora Signo má mnoho vylepšení mezi které patří jednoduchá montáž, menší spotřeba, lepší řídící jednotka a víc možností nastavení. Navíc je závora vybavena funkcí synchronizace dvou závor proti sobě, zde jedna závora funguje ve funkci master (hlavní) a druhá závora ve funkci slave (podružná). Závora má možnost zálohování pomocí záložního bloku akumulátorů PS224.

Automatické závory

Spolupracujeme