Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata se disponují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, což může při efektivním využití pohodlného a jednoduchého ovládání přinést výraznou úsporu nákladů za vytápění. Samozřejmostí je pro nás splnění vysokých nároků na pevnost, odolnost a již zmíněnou bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Jistě oceníte také možnost vestavby integrovaných dveří a to jak nízko prahových tak s prahem či možnost vytvoření vstupu pro pěší ve stejném designu samostatně. Nakládání s vraty je možné ovládat mnoha způsoby od kódovaného jištění, přes varianty dálkových či časových ovladačů až po jednoduché mechanické páky.

Provedení sekčích průmyslových vrat

Základním provedením sekčních průmyslových vrat jsou bílé lamely, pro potřeby zákazníka je však k dispozici široká paleta barev RAL. Kování u průmyslových vrat je vysoce variabilní, což umožňuje přizpůsobit je jakémukoliv objektu. Obdobně jako u sekčních vrat privátních umožňujeme konstrukci vrat uchytit také po stěnách či na podlahu, nejčastěji požadovaným řešením je však zasouvání sekcí pod strop. Vždy však záleží na specifických potřebách dané realizace. Rádi Vám v této oblasti poskytneme zdarma odborné poradenství.Průmyslová vrata sekčníPrůmyslová vrata sekční - vestavěné dveře

 

 

Sekce průmyslových vrat mohou být opláštěná ocelovým plechem anebo hliníkovou alternativou. Uvnitř se jedná o sendvičovou konstrukci izolovanou polyuretanovou pěnou. Hliníková vrata jsou velmi dobře využitelná při požadavku na výrazné prosklení sekcí a přirozené světlo v interiéru. V naší nabídce jsou vrata se všemi sekcemi prosklenými, které poskytují maximální světelnost, a také se spodní sekcí plní, což je řešení vhodné všude tam, kde hrozí poškození spodní sekce například manipulací s vysokozdvižnými vozíky či jinou mechanizací.

Speciálním řešením jsou hliníková vrata s maximálním prosklením. Jejich použitelnost roste tam, kde stojí za to ukázat, co se za nimi skrývá. Autosalóny, prodejny zahradní techniky či zimní zahrady restaurací jsou jen některé z možností, pro něž je maximální prosklení přínosem. Tato varianta řešení umožňuje také přizpůsobit vzhled vrat fasádě budovy do té míry, že téměř nelze poznat, že se jedná o vrata. Toto řešení lze jen doporučit pro moderní kancelářskou či průmyslovou architekturu. Standardní prosklení je akrylové o síle 6mm v eloxovaném hliníkovém rámu. Můžeme nabídnout také prosklení v mléčné barvě nebo vyrobit vrata zcela dle Vašich přání.

Sekční průmyslová vrata od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme