Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová roletová vrataPrůmyslová roletová vrata
Průmyslová rolovací vrata jsou velice vhodným řešením pro výplň různých stavebních otvorů. Svou variabilitou a nízkými nároky na stavební úpravy či další prostor vyhoví každému požadavku. Další předností jsou velmi nízké náklady náhradních dílů a servisu a příznivou je i maximální odolnost lamel proti deformaci. To vše spolu s příznivými pořizovacími náklady činí průmyslová rolovací vrata ekonomicky nejvýhodnějším řešením.

Bezpečnost rolovacích vrat

Námi montovaná rolovací vrata jsou podle normy EN13241-1 vybavena řadou bezpečnostních prvků. Například funkce detekce překážky vrata okamžitě zastaví v případě zjištění překážky a vyloučí tak možnost úrazu anebo škody na majetku. Průmyslová vrata lze dovybavit celou řadou komponent zvyšujících bezpečnost obsluhy i majetku. Na přání to mohou být například semafory, infrazávory (fotobuňky) a další.

Ovládání průmyslových rolovacích vrat

Ovládání průmyslových rolovacích vrat také velice variabilní a připraveno reagovat také výpadky elektrické energie. Nejčastěji žádané ovládací prvky patří trojtlačítko, klíčový spínač, tahový spínač, dálkové ovládání, ovládání pomocí čtečky čipů či karet anebo číslicová klávesnice umožňující například otevírání pomocí číselného kódu. Všechny typy otevírání mají navíc nouzové ovládání pomocí kliky či řetězu, pro případ výpadku elektrického řídícího systému.

Průmyslová rolovací vrata a jejich design

Rolovací průmyslová vrata budou ozdobou každého objektu. Nabídka barev i profilů lamel je velmi rozmanitá a také materiálová variabilita přírodního hliníku či stříbrného pozinku či nerezové oceli dává garanci, že nová vrata vyhoví plně Vašim představám. V nabídce profilů jsou jednostěnné nezateplené lamely vhodné spíše pro interiérové použití a také dvoustěnné lamely sendvičové konstrukce vyplněné polyuretanovou pěnou, polystyrenem či minerální vatou.

Protipožární rolovací vrata

Protipožární roletová vrata

V naší nabídce naleznete také variantu průmyslových rolovacích vrat, splňující požadavky na odolnost proti požáru v délce 30 min. Vrata jsou standardně uzavřená a pracují v impulsním režimu. Při otevřeném stavu po průchodu osoby či objektu dají infrazávory řídící jednotce signál \"volno\" a protipožární vrata se po nastaveném časovém intervalu začnou sama zavírat - vrata se samozavíračem. Pro zajištění bezpečnosti provozu jsou protipožární vrata vybavena bezpečnostní koncovou lištou a infrazávorou. Při zaregistrování překážky se protipožární vrata automaticky zastaví a začnou reverzovat do otevřeného stavu, kde se po signálu \"volno\" začne opětovně odpočítávat čas pro zavření. Maximální možná plocha vrat je 18m2.

 

Bezpečnostní vrata pro výkladní skříně

Bezpečnostní vrata pro výkladní skříně mají 85% průhlednost, přičemž si zachovávají odolnost vůči průniku. Průhlednost a zároveň odolnost je zajištěna použitím 6mm úderuvzdorného polykarbonátu. Výsledek? Plně funkční zabezpečení obchodu a estetická výkladní skříň.

Neprůstřelná vrata

Neprůstřelná vrata v naší nabídce jsou odolná průstřelu z 3metrů kalibrem 44 Mag. M3SF odpovídá balistické odolnosti TBO4. Kulka může do vrat proniknout, ale zůstane zachycena uvnitř a nevyletí ven. Neprůstřelná vrata jsou konstruována ze speciálních profilů vysokých 98 mm z ušlechtilé nerezové oceli s tloušťkou plechu 2,4mm. Koncová lamela je vyztužena L profilem, případně může zajíždět do kanálku (aby neprůstřelná vrata nešlo v žádném případě podstřelit). Neprůstřelná vrata mohou být osazena speciálními vodícími lištami a větrnými háky. Neprůstřelná vrata jsou pak odolná také průrazu najetím či výbuchem.

Průmyslová rolovací vrata od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme