Privátní výklopná garážová vrata - krásné a po všech stránkách bezpečné řešení

Privátní výklopná vrataPrincip výklopných vrat spočívá v jednoduchosti provedení. Vratová výplň je z jednoho kusu a garážová vrata se tak vyklápějí jako celek. Tento způsob řešení nikterak nesnižuje funkční ani estetické vlastnosti garážových vrat a přitom se jedná o nejekonomičtější variantu. Za málo peněz dostanete výklopná vrata krásná a bezpečná.

Bezpečnostní charakteristiky našich vrat splňují požadavky evropské normy EN 13241-1 a zajistí nejen bezpečnou manipulaci a ukotvení vrat, ale především dobře ochrání Váš majetek. Výklopná garážová vrata se vyznačují několika patentovanými bezpečnostními prvky.

Příkladem bezpečného ovládání mohou být pružné ochranné kryty nad rameny pák. Tyto kryty snižují na minimum nebezpečí nechtěného zhmoždění nebo sevření. Dalším bezpečnostním prvkem je vícenásobný pružinový systém, který spolehlivě ochrání vrata před pádem. Navíc je vzdálenost vinutí pružin velice malá a tento konstrukční prvek ochrání neposlušné prstíky Vašich dětí ve chvílích Vaší nepozornosti.

Garážová výklopná vrata - zbraň proti zlodějům!

Naše výkopná garážová vrata jsou vysoce účinnou ochranou proti vloupání. Jedinečné je zamykání vrat otočnou závorou. Ta pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a poskytuje tak mnohem větší bezpečnost uzavření než obvyklé rozvory. Vypáčení takovýchto vrat je prakticky nemožné. K dispozici je také celá paleta doplňujících zabezpečovacích nástrojů. Kontaktujte nás, rádi Vám vysvětlíme všechny aspekty zabezpečení a zdarma navrhneme optimální řešení k uspokojení Vašich požadavků.

Samozřejmostí je vysoký komfort ovládání vrat a v naší nabídce naleznete různá mobilní i stacionární zařízení. Ruční tlačítko, dálkový ovladač, snímače otisků prstů anebo číselné kódování. To jsou jen některé z možných řešení. Důkazem absolutní promyšlenosti řešení je také varianta nouzového akumulátoru, kterým obsloužíte Vaši garáž i v případě výpadku elektrického proudu.

Vrata DLUHOŠ nechrání jen Váš majetek, ale spoří Vaše peníze také dokonale těsným uzavřením. Už žádné teplo nebude unikat z domu přes špatně těsnící garážová vrata. Je tomu tak díky specifickému řešení ramena zavírací páky, která přitiskne vrata při dovření těsně na zárubeň, a vrata se sama přitáhnou. Vrata jsou tak po celém obvodu těsně uzavřena.

Vysoké užitné hodnoty vrat DLUHOŠ by měly být hlavním rozhodovacím faktorem ve Vašem výběru. Nepřipouštíme však kompromisy ani v estetickém řešení. Naši zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky výplní vrat. Variabilita je možná jak v oblasti materiálu, kde nabízíme řešení z kovů, dřeva ale i moderních syntetických materiálů, tak i v široké škále barevnosti a tvarování výplně. Například pro kovové materiály můžete vybírat z 15 standardních a asi 200 příplatkových odstínů na stupnici RAL. Bohatá je také nabídka pro řešení s dřevěnou výplní a co činí naše vrata opravdu jedinečnými je možnost použití designových lahůdek za rozumnou cenu. Nemusíte tak dělat kompromisy, ale naše garážová vrata se plně přizpůsobí představám Vašim nebo Vašeho architekta.

Proč výklopná garážová vrata

Investice do nových výklopných garážových vrat je investice na dlouhou dobu. Platí to zejména v případech vysoce kvalitních materiálů, se kterými pracujeme. Jsme si toho vědomi a právě proto Vám nabízíme své zkušenosti nejen při samotné realizace, ale již ve fázi výběru. Je mnoho aspektů, které je třeba zohlednit, aby Vaše vrata sloužila dlouhá léta k plné spokojenosti. Je snadné některý přehlédnout, ale ještě snadnější je spolehnout se na profesionály s letitými zkušenostmi. Obraťte se na nás a zjistěte vše potřebné. Poradíme Vám jak vybrat garážová vrata a neprohloupit.

Privátní výklopná vrata Privátní výklopná vrata Privátní výklopná vrata

Výklopná garážová vrata od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme