Sekční garážová vrata

Garážová sekční vrata jsou nejrozšířenějším řešením. Mezi jejich přednosti patří, široká nabídka designu a maximální tepelná úspora řešení. Další přednosti sekčních vrat jsou maximální bezpečnost a variabilita umístění. Vratové výplně jsou sestaveny z na sebe navázaných sekcí, které se při otevírání zasouvají do vodících profilů. Montují se za stavební otvor garáže a je možné sekce zasouvat na strop, na stěny, a když na to přijde i do podlahy garáže. Sekční garážová vrata je zkrátka možné namontovat téměř do kteréhokoliv stavebního otvoru.

Lamelová sekční vrataSekce vrat tvoří panely různých rozměrů (kazety, lamely) sendvičové konstrukce. Obvyklá tloušťka je 20 až 45 mm a k docílení maximální energetické úspornosti jsou  panely izolované polyuretanovou pěnou. Opláštění tvoří profilované plechy, které jednak přeruší tepelné mosty a jednak umožňují různorodost designu pro sekční vrata tak typickou. Sekční vrata lze také osadit okny případně ponechat všechny panely průhledné.

Do sekčních vrat lze také vsadit dveře, které využijete například pro vjezdy s kočárky, koly či jen pro pěší vstup do garáže. Pro tyto potřeby se u sekčních vrat nabízí také alternativa jen částečného otevření vrat.

V naší nabídce naleznete sekční vrata kazetová, lamelová, vrata s drážkou, s hladkým designem a také sekční garážová vrata s tzv. V - profilem.

Kazetová sekční vrataSekční kazetové garážové vrata

Kazetová garážová vrata mají charakteristický vzhled, který velmi snadno vyhoví architektuře Vašeho domu. Představují klasický design od standardně bílé barvy přes paletu odstínů RAL až k imitacím dřeva v různých provedeních. Nejpopulárnější jsou zlatý dub, tmavý dub a mahagon. Kazetová sekční vrata jsou zároveň nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. To je velice vhodným způsobem jak dostat do garáže denní světlo.

Sekční lamelová garážová vrata

Sekční garážová vrata s designem lamela jsou dalším představitelem klasického designu garážových vrat. Jsou sestaveny z užších dílů a linky lamel se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou výrazně vhodnější pro použití v designu imitace dřeva, a proto je také nabídka "dřevěných" odstínů bohatší. Samozřejmě je také v tomto provedení možno využít téměř celou barevnou paletu RAL.

Hladký design

Hladký design garážových vrat působí moderním a luxusním vzhledem a získává si stále více příznivců. Vrata jsou vyrobená z panelů bez prolisů. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Hladký design je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Sekční vrata se středovou drážkou

Vrata se středovou drážkou jsou stále nejrozšířenější garážová vrata. Jsou praktická, jednoduchá a středová drážka vytváří jasné a pravidelné linie. Panely se středovou drážkou jsou buďto hladké nebo se strukturou dřeva woodgrain. Také pro tento případ platí široká nabídka barev RAL a dřevěných dekorů.

V-profil

V-profil je designovou novinkou v naší nabídce. Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která výborně zapadne především do moderní architektury domů. Povrch panelu je vždy hladký a standardně ve stříbrné barvě. Také zde je možné aplikovat širokou škálu barev RAL.

Nabídka sekčních garážových vrat je široká a vybrat není jednoduché. Proto Vám nabízíme naše zkušenosti již při plánování. Dokážeme pro Vás připravit řešení na klíč. Doporučíme vhodné možnosti a zajistíme vše od prvního výběru až po montáž dálkových ovládaní do Vašeho auta. Kontaktujte nás a spolehněte se na profesionály.

Sekční vrataSekční vrata

 

 

 

 

 

 

Sekční garážová vrata od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme