Roletová garážová vrata

Roletová vrata, někdy také rolovací vrata jsou kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná. Svým konstrukčním řešením jsou vhodná zejména pro ty z Vás, kteří potřebujete maximálně uspořit prostor. Instalace je možná do všech garáží bez nároků na větší stavební úpravy. Díky těmto kompaktním vlastnostem jsou nezřídka řešením pro garáže, kde jiné konstrukční typy vrat nelze z důvodů různých omezení použít.

Roletová Vrata montujeme z vnitřní strany za stavební otvor, ale instalace je možná taktéž do stavebního otvoru či z jeho vnější strany. Roletová garážová vrata se Vám zkrátka přizpůsobí a vnitřní prostor garáže, ať už na stěnách či stropě, může sloužit jiným, praktičtějším účelům. Konstrukčně se roletová garážová vrata skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu. Na přání zákazníka můžeme lamely vybavit prosvětlovacími nebo provzdušňovacími prvky. I tato garážová vrata splňují bezpečností standardy jak pro manipulaci, tak především v ochraně Vašeho majetku.

Hledáte-li prostorově i ekonomicky úsporné a přitom funkční řešení měla by roletová vrata patřit do Vašeho nejužšího výběru. Záleží jen na Vás, která z vyjmenovaných předností bude pro Vás nejdůležitější.

Roletová vrata se vyznačují:

  • úsporou místa
  • jsou šetrné k Vaší peněžence
  • jejich montáž je jednoduchá
  • údržba a opravy v budoucnu jsou skutečně snadné a finančně nenáročné
  • roletová vrata jsou bezpečná
  • jejich otevírání a zavírání není hlučné
  • a v neposlední řadě jsou velice elegantní

Pokud stále váháte, kontaktujte nás a poraďte se o různých variantách řešení. Jistě nalezneme takové, které naplní Vaše představy o garážových vratech beze zbytku.

Roletová garážová vrataRoletová garážová vrata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roletová garážová vrata od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme