Těsnicí límce

V chladných měsících a dnech najde uplatnění také těsnicí límec, který doporučujeme jako součást vyrovnávacího můstku. I při déle trvající nakládce neuniká ze skladových prostor teplo a naopak povětrnostní vlivy neovlivňují prostředí skladu. Vratové těsnící límce chrání zboží před nepřízní počasí, šetří energii, náklady na výstavbu předsazených střech a nástaveb, ochraňují zdraví personálu a přistavení nákladního vozu co nejblíže vratům je s těsnicím límcem mnohem bezpečnější.

Vratový límec je určen pro montáž na opláštění budovy pomocí pozinkovaných ocelových profilů. Čelní a boční stěny těsnicího límce jsou ze 3 kusů 3mm silných černých PVC plachet, horní krycí lišty jsou hliníkové. Dvě jednoduché boční plachty těsní boky nákladního prostoru a jednoduchá horní plachta kopíruje dokonale střechu ložného prostoru bez ohledu na různou výšku vozidel. Horní plachta je členěna na lamely, a tím je zaručena maximální flexibilita materiálu.

Dodáváme plachtové těsnicí límce, které jsou univerzální a přizpůsobí se rozměrům nákladních vozů. Kvalitní horní a boční plachty se montují na pozinkovaný zatlačitelný rám a poskytují pevnou a pružnou ochranu, proti roztržení odolnou, konstrukci. Plachty a rámy se dodávají jednotlivě, což minimalizuje nároky na následnou údržbu a provoz těsnicích límců. Z bezpečnostních důvodů jsou čelní plochy bočních plachet označeny reflexními pruhy, aby bylo usnadněno najíždění k otvoru. V případě špatného najetí vozidla na límec se bok límce uhne tlaku vozu díky pantografickému mechanismu. Zajímá Vás více informací o efektivních vratových systémech pro průmyslové využití? Kontaktujte nás, naše zkušenosti mohou pomoci i Vašemu podnikání.

Těsnící nákladové límce

Těsnicí límce

Spolupracujeme