Lamelové clony

Pruhové závěsy z měkčeného PVC slouží jako protiprůvanové clony s širokou možností využití v interiéru i na styku interiér - exteriér. Snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti. Druhotně mohou lamelové clony sloužit jako další zdroj denního osvětlení při zachování oddělení prostoru. Lamelové clony lze využívat pro krytí otvorů do výšky 5-6 m.

Lamelové clony v naší nabídce lze rozdělit dle typu použití i typu materiálu. Všechny produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Samozřejmostí je splnění bezpečnostních předpisů pro daný typ lamelových clon. 

Standardní lamelové clony:
vyrábí se z průhledných lamel 200/2, 300/3 a 400/4 mm (šířka / tloušťka materiálu). Použití pro rozmezí od -35°C až do +60°C s výjimkou mrazíren.

Mrazírenské lamelové clony: vyrábí se z lamel 200/2 a 300/3 mm. Využívají se od +5°C do -45°C v mrazicích boxech. Je nevhodné instalovat tento typ plastu v místech s vyšší teplotou či trvalým slunečním zářením.

Clony do svařovacích boxů: jsou vyráběny z plastu tmavého odstínu s UV filtrem, který zabraňuje pronikání ultrafialových paprsků.

Clony s pojezdem do boku: tyto lamelové clony jsou pohyblivé, může odjíždět celá šíře clony nebo jen požadovaná část.

Barevné clony: z různých důvodů může být praktické použití barevné materiály, proto jsou v naší nabídce barevné lamely 200/2 mm v sedmnácti odstínech.

Lamelové clonyLamelové clony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lamelové clony

Spolupracujeme