Garážova vrata a brány Dluhoš s.r.o.

Firma DLUHOŠ byla založena jako sdružení panem Radimem Dluhošem dne 1.1.2000. Jednalo se o sdružení dvou fyzických osob, pana Radima Dluhoše (syna) a pana Břetislava Dluhoše (otce). Vstupním kapitálem byly obchodní schopnosti a kontakty pana Břetislava Dluhoše a řemeslný um Radima Dluhoše.

V první polovině roku 2000 se těmto pánům povedlo vybudovat provozovnu (v nájmu) na adrese Hlavní 117a v Opavě 6 a zaměstnávali
2 zaměstnance. Postupem času se sdružení rozrůstalo a počet zaměstnanců přibýval. V provozovně vydrželi do konce roku 2005, neboť prostory, které měli k dispozici byly nedostačující. Bylo potřeba se poohlédnout po něčem jiném, větším. A povedlo se. V roce 2005 se rozhodli koupit vlastní provozní objekt.

Podařil se koupit provozní objekt po bývalé stavební firmě v Opavě, na Hradecké 68, který prošel rekonstrukcí a firma se přestěhovala do vlastních prostor, kde sídlí dodnes. Po změnách provozních následovaly také změny organizační a 1.2.2008 se firma Radim DLUHOŠ změnila na společnost DLUHOŠ s.r.o. Dnes se firma zabývá výrobou, prodejem, montážemi a servisem dveřních, branových a vratových systémů.

Naší předností je tudíž dlouhodobá práce s klienty a veškerý provoz pro prodej instalace a servis garážových vrat, bran, dveřních systémů, závor a mnoho dalšího. Před každou spoluprací jsme schopni na místě vyměřit a doporučit vhodné řešení a posléze vše zrealizovat jak pro garážová vrata do domácnosti, tak pro velké a náročnější projekty.

Garážová vrata od Dluhoš s.r.o.

Garážová vrata Vám jsme schopni dodat ve veškerém provedení a s veškerým příslušenstvím včetně pohonu.

Společnost je vedena u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 37025

Zajístíme vše pro Vaše garážová vrata, brány a další

Spolupracujeme