Ochrana výkladních skříní a zahradních restaurací - markýzové koše a tunely

Specifickým druhem markýzového stínění převážně pro komerční využití jsou tzv. košové markýzy a tunely. Dodáváme výrobky českého výrobce Bohemiaflex CS s nímž máme mnohaleté a jen ty nejlepší zkušenosti.

Košové markýzy
jsou klasické markýzy ideální pro krytí vchodů do restaurací, hotelů či obchodů. Najdeme je ale i nad okny právě hotelů - v Itálii či Francii na ně narazíme prakticky na každém kroku. Košové markýzy dodáváme v různých tvarech dle požadavku zákazníků. Pevnou konstrukci tvoří hliníkové profily v bílé barvě, potah je nejčastěji vyroben ze speciálních plastových materiálů jako například vrstvené PVC a Baclit. Můžeme však použít i klasickou markýzovou látku, která je hydrofobní, stálobarevná, rozměrově stálá a odolná proti plísním. S markýzovou látkou je možné dosáhnout větší variability designu.

Tunely jsou konstrukcí podobné košovým markýzám. Mohou stát samostatně nebo spojovat markýzy. Jsou oblíbené například v hotelech, kde kryjí vchody, ale jejich využití je možné všude tam, kde je třeba stabilně chránit zákazníky či návštěvníky před vlivy počasí. Konstrukce se skládá z ocelového rámu a ocelových stojin, které jsou povrchově upravené zinkováním nebo komaxitováním. Vlastní tunel je z hliníkových profilů. Rozměry i tvary vyrábíme podle požadavků zákazníků. Potah je vyroben z vrstveného PVC nebo markýzové látky,která je  hydrofobní, stálobarevná, rozměrově stálá a odolná proti plísním.

Markýzové košeMarkýzové koše

 

 

 

 

 

 

 

 

Markýzové koše a tunely

Spolupracujeme