Horizontální markýza na balkon, nebo do restaurace

Protisluneční horizontální markýzy tvoří specifickou skupinu výrobků z portfolia protislunečních zařízení. Také v této oblasti nabízíme precizní řešení českého výrobce Bohemiaflex CS, s.r.o.. Markýzy na balkóny, lodžie nebo terasy, jsou protisluneční clony zvane horizontální makýzy, kde dokážou vytvořit skutečný pocit příjemného a vlídného domova. Umístěné nad restauračními zahrádkami vytvářejí příjemný stín a zvyšují tak komfort poskytovaných služeb. Pokud jsou umístěny nad výkladními skříněmi, chrání vystavované zboží před slunečním zářením a zákazníkům usnadňují prohlídku zboží. Současně mohou být nositelem reklamy.

Použité materiály jsou na vysokém stupni užitné hodnoty, moderního designu, vyráběné ověřenými technologiemi. K výrazným vlastnostem patří vysoká kvalita, jednoduché ovládání a snadná údržba. Estetický vzhled odpovídá nejmodernějším trendům současnosti. Mnohostranné využití protislunečních markýz stále vzrůstá. S proměnlivostí klimatických a povětrnostních podmínek v průběhu roku ocení vlastnosti tohoto zařízení každý uživatel v privátní či komerční sféře.

V naší nabídce je více než 16 typů horizontálních markýz pro různé využití. Dodáme Vám markýzu nad Váš panelákový balkón, zajistíme zastínění Vaší velké letní restaurace. Poraďte se s námi o možnostech jednotlivých řešení a vyberte to s nejlepším poměrem cena x výkon. Určitě budete spokojeni.

Horizontální markýzy

Markýzy na balko a do restaurací

Spolupracujeme