Centrální vysavače Beam pro komerční prostory

Instalace centrálního vysavače do administrativních budov, kanceláří, restaurací, hotelů, konferenčních prostor i jinde znamená pro provozovatele stejné výhody, jako pro jejich privátní využití. Všechny možnosti takové instalace mají jedno společné. Usnadnit a zefektivnit úklid a tím i výrazně snížit náklady na provoz. Vše, co dříve provádělo několik zaměstnanců úklidové firmy s několika přenosnými vysavači, množstvím čisticích prostředků, mokrými hadry a smetáky, zvládne jeden centrální vysavač. Navíc instalace centrálního vysavače představuje výrazné zefektivnění a zrychlení úklidu, včetně úspory nákladů za pracovní sílu.

Pro Vaše komerční prostory tak získáte účinnou a na míru navrženou zbraň v boji proti nečistotám, s ohledem na rozsah úklidových prostor a frekvenci úklidu. V naší nabídce je několik variant poskytujících různý komfort a výkon systému.

Společnými vlastnostmi všech Centrálních vysavačů Beam jsou:

  • Vysoký výkon - Díky výkonným turbínám je provoz efektivní.
  • Tichý chod - Okolí není rušeno hlukem.
  • Jednoduchá manipulace - Pouhé zasunutí hadice do vysavačové zásuvky a lze vysávat.
  • Mobilita - Odpadá přenášení nejrůznějších úklidových strojů.
  • Flexibilita - Schopnost vysávat jakékoliv typy povrchů a nečistot. Systém příslušenství a doplňků pro "komplexní úklid".
  • Dostupnost - Vysavačové zásuvky lze rozmístit libovolně v interiéru po celé budově.

Firma DLUHOŠ s.r.o. se specializuje na instalace centrálních vysavačů BEAM, jedničky na světovém trhu v tomto segmentu. Garance spolehlivosti  a dlouhé životnosti je proto vysoká. Zefektivněte také Vy úklid v komerčních prostorách. Poradíme Vám jak na to, kontaktujte nás.

Centrální vysavače Beam

Spolupracujeme