Centralni vysavače pro byty a rodinné domy

Moderní doba klade stále větší nároky na každého z nás. Technickou dokonalost a preciznost odváděné práce tak dnes očekáváme i od tak obyčejné činnosti jako vysávání. Navíc tak neoblíbené. Chceme maximální výsledky při co nejmenším objemu práce. Pro výrobce vysavačů BEAM je uspokojení tohoto požadavku zákazníků hlavním cílem. Proto se firma DLUHOŠ s.r.o. zabývá instalací centrálních vysávacích systémů právě této společnosti, která je jedničkou na světovém trhu pro privátní využití i pro komerční oblast. Čistý a zdravý domov s minimální pracností? Ano, s centrálním vysavačem  je to možné.

Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. A to bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače BEAM ELECTROLUX je umístěna v technické místnosti, kotelně nebo garáži. Tento jednoduchý ale účinný princip lze použít v bytech a rodinných domcích všech velikostí. Existuje hned několik možností, jak docílit stoprocentního hygienicky čistého prostředí. V naší nabídce máte možnost výběru ze 6 sérií se 14 typy agregátů pro rodinné domy a byty.

Centrální vysavače pro byty a domy můžeme hodnotit mnoha parametry, avšak těmi opravdu nejdůležitějšími jsou:

TYP FILTRACE - zejména materiál filtru, jeho filtrační plocha, způsob zachytávání nečistot
ÚSPORNOST EL. ENERGIE - v závislosti na výkonu turbíny vysávacího agregátu
TICHÝ CHOD - významný faktor při rozhodování, jak vybírat co nejtišší agregát

A právě agregáty BEAM se mohou pochlubit hodnocením stupně A ve všech třech kategoriích. A nejen to. Prémiová řada BEAM Platinum nabízí víc. Velké množství inovací, které nemají žádné jiné centrální vysavače na českém trhu:

  • Kontrolní a ovládací systém
  • Nová technologie SMCS (Multifunkční velkoplošný displej na jednotce)
  • Povrchová úprava prachových kanystrů ALPHASAN®
  • Plynulá regulace výkonu
  • Uhlíkový filtr (Anti-carbon filtr)
  • Velkoplošné samočistící filtry GORETEX®
  • Atlis systém (pro optimální montáž agregátu)
  • Antivibrační závěs (proti přenosu hluku a vibrací do st. konstrukce)

a mnoho dalších výhod....

Kontaktujte nás pro více informací a odborné poradenství.

Centralni vysavače pro byty

Spolupracujeme