Křídlové brány

Křídlové brány jsou vhodné v místech, kde se nedá z důvodu nedostatku prostoru pro odsunutí brány použít brány posuvné. Další výhodou je jednoduchá stavební příprava a příznivá cena. Křídlové brány mají i svůj drobný mínus. Nevýhodou je blokování prostoru za průjezdem. Svoje uplatnění najdou u vjezdů do soukromých i průmyslových objektů.  Pohony z naší nabídky jsou ideální pro automatizaci většiny jedno nebo dvoukřídlých bran různých konstrukcí.

Pohon pro křídlové brány

Tichým pohonem lze  jednoduše automatizovt nejen provoz nové, ale i stávající otočné křídlové brány. Pohon bran se dodává ve dvojím provedení, a to s elektromechanickým šnekovým převodem nebo s elektrohydraulickým zdvihem. Takto automatizované brány mohou mít délku křídla až 6 metrů. Pohony bran se dodávají s řídící elektronickou jednotkou, která zaručuje mimo jiné bezpečný chod brány a velký výběr nastavení ovládací logiky dle potřeb zákazníka. Zařízení k nouzovému odblokování bran umožňuje ruční otevření brány při výpadku proudu.

Kromě automatizace stávajících či instalace nových bran jsme pro Vás schopni zajistit řešení na klíč. Ve spolupráci s naší partnerskou kovářskou dílnou připravit bránu, ale také celé oplocení dle Vašich představ. Máte-li zájem o více informací ke konkrétnímu dotazu, o poradenství při plánování výstavby brány a oplocení či nezávaznou kalkulaci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme odborníci a jsme zde pro Vás.

Křídlové brány0 9

 

 

 

 

 

 

 

Křídlové brány od Dluhoš s.r.o.

Spolupracujeme